Aranacak Kelime :  
  GÖKKAYA KERESTE

  VİZYON

  ÜRÜNLERİMİZ

 
  PLAYWOOD Özellikleri

Neredeyim ? : ÇAM ÜRÜNLERİ  


Resimi büyütmek için tıklayınız.
    
 
PLAYWOOD
Ürün Kodu : ÇPLW

Kontraplakların fenolik film kaplanması ile Plywood elde edilir. Plywood, yoğun olarak inşaat sektöründe kullanılan bir orman ürünüdür. Suya dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti bu sektör için önemlidir. Özellikle beton kalıplarının hazırlanmasında kullanılır. Brüt kalıp olarakta nitelendirilen sıvasız kalıp sistemleri icin çok uygun bir malzemedir. Yerli üretimin dışında Finlandiya, Rusya, Romanya, Hindistan, Endonezya, Malezya ve Brezilya menşeili ürünler Türkiyeye ithal edilmektedir.

Plywood Kullanım Alanları; Beton kalıp sistemlerinde, Dekoratif zemin kaplamasında, Çatı uygulamasında, Mobilya sanayiinde, Tekne ve Kano imalatında kullanılmaktadır.

Plywood Çatı Kaplamalarının Faydaları; Playwood malzemesi neme ve kimyasal atıklara (asit, kolonya, su) karşı yüksek dayanma gücüne sahiptir. Diğer alternatif malzemelerin yanında playwood daha ucuz bir maliyete sahiptir. En önemli özelliği olarak daha dayanıklı ve hafiftir. Güven konusunda güvenebileceğiniz temizlik konusunda ise gayet sağlığa uygun teknolojiler ile üretilmiştir. Çevreye geri dönüşümü kolay kazanılan ve en düşük çevre zararı ile çevre dostu bir malzemedir.

 

  
  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 72 Kişi
Toplam Tekil : 92.924 Kişi

Company : GÖKKAYA KERESTE - YUSUF GÖKKAYA
End Date : 20.1.2029
URL : http://www.gokkayakereste.com/
Address : Reyhan Sokak No:30
Telephone : +90 312 348 67 70 / +90 312 348 67 70
Email Contact : info@gokkayakereste.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.

ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  BİZE ULAŞIN  | 

Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.